report

NIKOLAJKA.com - Students Night
Radost FX - streda 28. 5. 2008

plakat Poslední předprázdninová Nikolajka party je úspěšně za námi. Ač nastalo nepříjemné období zkouškové, sešlo se v Radosti poměrně dost zábavy-chtivých partypeople. Do značné míry to bylo ovlivněno programem, kterému v první polovině akce vládlo vyhlášení squashové (www.vsliga.cz) a pokerové (www.unipoker.cz) studentské ligy, s ním spojené losování cen a tématické soutěže. Bujarou atmosféru dotvářel Dj Pete-K. Bezpochyby inspirujícím zpestřením byla bravurní exhibice bojového a obranného umění Wing Tsung (www.wingtsung.cz). Zúčastnění mohli na vlastní oči vidět, co znají od Stevena Seagala z Přepadení v Pacifiku. Úderem půlnoci se za gramce postavil ostřílený Dj Raju a na potemnělém pódiu rozjel barmanskou lightstick show Ondra "z Pekla". Veliká škoda, že v Radosti nemohla proběhnout daleko originálnější fireshow včetně  plivání ohně, ale i tak si oči všech přihlížejících jistě přišly na své. Nejlepší djský výkon večera předvedl Dj Thonic, škoda jen, že se po druhé hodině ranní v klubu nacházela už jen hrstka nejvěrnějších a jeho vystoupení tak trvalo pouze hodinu. Ještě bych se chtěl omluvit všem, které na baru překvapila jiná cena piva, než námi na plakátech avizovaná. Na všech předchozích Nikolajkách v Radosti stálo pivo opravdu domluvených 25,- Tentokrát se klub rozhodl udělat akci na jiné drinky, ale nás o tom nezpravil, takže i když jsme to nemohli již ovlivnit, přesto se ještě jednou omlouváme.

Na závěr bychom rádi poděkovali všem pravidelným i namátkovým návštěvníkům Nikolajka parties, opravdu si vážíme vaší přízně a v dalším semestru se můžete těšit na další ještě kvalitnější a pestřejší mejdany z naší kuchyně. Na prázdniny se s akcemi výrazně odmlčíme ale ne zas úplně.

Na Sobotu 21.6. bychom rádi pozvali všechny ty, kteří mají rádi festivalovou atmosféru, živé kapely, freestyle motokros a chtějí strávit pohodový den venku v krásném prostředí Českého ráje na první ročník hudebně-sportovního festivalu SOBOfest, který Nikolajka pořádá. Více se dozvíte na www.sobofest.cz.

fotky od MaXe a Mladýho

Fotogalerie

novinky

17. října 2014
Necum
16. září 2010
16.9. 20:00 - Pekelnej parník - 5. narozeniny Pekelného Baru

news img
odkaz >>
vice info >>
21. srpna 2010
Tradicni Sobotecky Jarmark
vice info >>
11. července 2010
Cinda Open Air v Praze

news img
odkaz >>
28. dubna 2010
První narozeniny portálu studentpoint.cz 28.4.2010 v Retru

news img
odkaz >>
vice info >>
zobraz všechny novinky

archív

jukebox

náhodná fotka

Exit Chmelnice 25/04/07