o nás

Co je to Nikolajka.com?

Produkční a promotérská agentura NIKOLAJKA si na trhu volného času buduje svou pozici od počátku roku 2006. Prvotním projektem, kterým nastartovala svou činnost byla stále aktuální NIKOLAJKA STUDENTS NIGHT. Tento unikátní projekt putovní studentské party koluje po českých univerzitních městech a díky kvalitnímu programu - spojení hudby, sportovních exhibicí, módních přehlídek a soutěží láká uprostřed týdne do různých klubů stovky studentů.

podívej se na reporty z akcí >>

K projektu students night se v průběhu času přidalo pořádání firemních večírků. Zajišťujeme jak neotřelý kulturní program, technické zajištění akcí, tak i kompletní catering dle požadavků a přání klienta. Nedržíme se zaběhnutých schémat, ale ke každé akci přistupujeme individuálně a s invencí, která je teamu Nikolajka vlastní. Výsledkem je pak firemní party plná zábavy s co největší interaktivitou zúčastněných.

Logickým vyústěním desítek klubových akcí se stala myšlenka a zároveň velká výzva uspořádat letní open-air festival. Tato idea začala dostávat reálných obrysů v zimě roku 2007, kdy bylo započato s plánováním festivalu. Přesně 21. 6. 2008 se pod zámkem Humprecht v Sobotce v Českém ráji uskutečnil první ročník festivalu hudby a extrémních sportů SOBOFEST 2008. Úspěch tohoto ročníku nutně míří k uspořádání ročníku 2009 a plánování dalších akcí větších rozměrů.

Ruku v ruce s těmito aktivitami se věnujeme nejrůznějším marketingovým a samplingovým akcím se zaměřením především na trh studentů v ČR. Zajistíme pro vás kompletní produkci včetně technického vybavení, speakerů, hostesek atd. Reference: BAT - Pall Mall, Maxxium - Jim Beam, Sexyhračky.cz, Fernet STOCK 8000, Nikita, Represent, Skycorps.

Ať už Vás zaujal kterýkoli z našich projektů, neostýchejte se nás kontaktovat. Rádi si budeme lámat hlavy nad problémem jak vyřešit vaše vize v oblasti zábavy a marketingu.

kontakty najdeš zde >>

Do the party SMART!

Nikolajka.com team

novinky

17. října 2014
Necum
16. září 2010
16.9. 20:00 - Pekelnej parník - 5. narozeniny Pekelného Baru

news img
odkaz >>
vice info >>
21. srpna 2010
Tradicni Sobotecky Jarmark
vice info >>
11. července 2010
Cinda Open Air v Praze

news img
odkaz >>
28. dubna 2010
První narozeniny portálu studentpoint.cz 28.4.2010 v Retru

news img
odkaz >>
vice info >>
zobraz všechny novinky

archív

jukebox

náhodná fotka

P.M. 04/05/06