report

NIKOLAJKA.com - The Biggest Students Night vol. 4
RnB music club - úterý 4. 3. 2008

plakat Nikolajka party v RnB klubu?? Na první pohled prazvláštní spojení, ale hned na ten druhý pohled, spojený s osobní návštěvou, muselo být všem jasné, že to sedlo jak pr*** na hrnec. Přesun místa konání Nikolajka party z továrně-halového drsného Safari do útulného, hýčkajícího, dvoupatrového RnB Music Clubu se rozhodně ukázal být krokem, ne-li dvěma, kupředu. Již zmíněná dvoupatrovost, ruku v ruce s neuvěřitelnou členitostí klubu, poskytuje dojem naplněnosti prostoru i když je návštěvníků relativně málo. To však ani zdaleka nebyl případ úterní Nikolajky.

První lační partypeople se začali trousit hned po oficiálním začátku, tedy po osmé večerní. V tu dobu se rozehrála i horní DanceMania.cz stage kde mohli aktivní tanečníci i pasivní konzumenti u baru, a že jich bylo požehnaně, po celou dobu vychutnávat rytmy disco, dance, houpavého rnb i komerčnější elektroniky. V djské kazatelně se prostřídávali Scorpion, Kulda a slečna djka Lůca. Lehce po jedenácté hodině začaly být ve vrchním patře pomalu narušovány zákony o neprostupnosti hmoty, provázené výrazně se prodlužujícím intervalem čekání na drink a ti důvtipnější si začínali uvědomovat, že dole je taky parket a že tam se přeci hraje to, čím je Nikolajka pověstná, tedy kvalitní elektronická taneční hudba. Taktovku pro tento večer v rukou, respektive v přenoskách, pevně třímali 2Funk Brothers - jmenovitě Dj Hozzy (ten rozčepejřenej blonďák s brýlemi), dj Bastis (černozelená mikina) a toho večera v této formaci zaskakující Dj Looky (v kšiltovce).

Kluci se poměrně pravidelně ping-pongově střídali a zprvu hráli pohodovou veselou house music, nicméně po nějaké době bylo jasné, že taneční publikum je při chuti a že chce víc. Tudíž basy nabraly na síle, bpm šlo také trochu nahoru a atmosféra by se dala krájet. Když člověk přišel na parket z vedlejší místnosti, okamžitě ho obklopila a prostoupila a pohltila hudba. Taneční kreace neznaly mezí a přítomnost neustále "obtancovávané" tyče tomu dodávala patřičné pikantní koření. Jediná výtka, kterou zde mohu bez uzardění vyslovit, je ta, že to strašně rychle uteklo i když v 5 hodin ráno už těch sil stejně moc nezbývalo.

Ale to tak bývá když se vám něco nebo někde líbí, takže nezbývá než se těšit na další díl pravidelně nepravidelných nikolajských studentských mejdánků v Hradci Králové. A kdo by jó nemohl dospat, může se přijet podívat v úterý 18.3. do Prahy, tam se v klubu Radost FX uskuteční nejbližší niko-party.

DaNeck

fotky od Braina (WIPER.cz) a od Mladýho (Dancemania.cz)

Fotogalerie

novinky

17. října 2014
Necum
16. září 2010
16.9. 20:00 - Pekelnej parník - 5. narozeniny Pekelného Baru

news img
odkaz >>
vice info >>
21. srpna 2010
Tradicni Sobotecky Jarmark
vice info >>
11. července 2010
Cinda Open Air v Praze

news img
odkaz >>
28. dubna 2010
První narozeniny portálu studentpoint.cz 28.4.2010 v Retru

news img
odkaz >>
vice info >>
zobraz všechny novinky

archív

jukebox

náhodná fotka

ALFA Club Plzeň 08/10/2008