report

NIKOLAJKA.com - Nikita Valentines party
Radost FX - středa 13. 2. 2008

plakat Na třináctého února jsme spolu s holkama z Nikity připravili první letošní a tématicky tentokráte valentýnský mejdan. Start byl posunut až na dvacátou druhou a pro akce v Radosti to tak i zůstane. Záhy poté co se brány otevřeli se Radost začala celkem svižně zaplňovat. K příjemnému rozkalení a nesmělému roztancování vyhrávala djka Henrietta. Následovala exhibice Survivals Crew, kde vám dva frajeři a jedna roštěnka předvedli o čem že je ten breakdance. Především výkon slečny Niky byl opravdu pozoruhodný. Kdo chtěl, mohl si za odměnu v podobě triček od Nikity a RipCurlu rozbýt hubu na Indo-Boardu.

Poměrně velkou vadou na kráse, jež se se projevila až během setů Enrica a Hozzyho, kdy už bylo tancechtivých více, byla intenzita zvuku, která byla oproti zvyklostem opravdu nízká. Což pro leckoho ovlivnilo i kvalitu poslechu a djské produkce jako takové. Bohužel i my jsme se o tomto nedostatku dozvěděli až ve chvíli, kdy už pomalu ovlivňoval průběh party. Zkrátka a dobře i do Radosti se dostavil klasický neduh některých českých klubů, že se prostě kvůli sousedům a okolí "nesmí kotlit nahlas".

Nic naplat, kdo chtěl pařit, pařil dál, někdo o to víc zvedal HDP na baru a někdo byl aspoň dřív doma. Zavzpomínat nebo omrknout jaké to bylo můžete v tomto videu:

Příští Nikolajka se uskuteční v Radosti v úterý 18.3.2008 a těšit se můžete na Dje Texxe, Yana Darka a Jardu Becka. A kdo by se nemohl dočkat, nechť zvedne kotvy a vyrazí v úterý 4.3.2008 do Hradce Králové. Tam se v novém prostoru R'n'B Music Klubu (názvem se nenechte oklamat) budete moci přesvědčit, že v HK to taky stojí za to!

DaNeck - Nikolajka.com team

Fotogalerie

novinky

17. října 2014
Necum
16. září 2010
16.9. 20:00 - Pekelnej parník - 5. narozeniny Pekelného Baru

news img
odkaz >>
vice info >>
21. srpna 2010
Tradicni Sobotecky Jarmark
vice info >>
11. července 2010
Cinda Open Air v Praze

news img
odkaz >>
28. dubna 2010
První narozeniny portálu studentpoint.cz 28.4.2010 v Retru

news img
odkaz >>
vice info >>
zobraz všechny novinky

archív

jukebox

náhodná fotka

RadostFX 11/12/07