report

NIKOLAJKA.com - CHRIStmas SADLER party
Club Safari - pátek 21. 12. 2007

plakat Report převzat ze serveru dancemania.cz - napsal MLADEJ

Na akci jsem dorazil krátce po půlnoci a trklo mne hned po vstupu lehké zklamání-partylidiček tu nebylo opravdu moc. To však rychlo opadlo, neboť mi bylo jasné, že smutnit můžou spíš ti, kteří nedorazili. Mým prvním pohybům tou dobou (cca 00:20) udával rytmus DJ Thonic a bylo vidět, že mu je jasné jak si lidi získat a dostat je na prořídlý parket. Nijak nešetřil na tom nej, co žánr večera nabízí. Pecka Riders on the storm od Tube-tech ve mě osobně nakopla i tu poslední nepohyblivou buňku a nutno dodat, že ve výběru desek Thonic rozhodně nepolevoval.

Nevím přesný čas (Thonic mi fakt nedal možnost se podívat - pro mě 9 z 10 a to jsem ho slyšel ani ne hoďku), kdy si štafetu přebíral Chris Sadler, jakož hlavní lákadlo večera. Na kotouči si přebíral track od Davida Guetty - The World is mine, pokud se nepletu, a tím to začalo teprve gradovat. Rozjel se oprvdový koncert, pro mě neznámé houslové tóny lámal vskutku trefnými beaty. S příjemně zaplněným parketem si "lampičkový" Chris dělal v podstatě co chtěl.

Dobré náladě pomáhal také drink večera - Gagarinovo péro (Fernet 8000 + 1/2 Red Bull)

Skandovalo se pískalo, tleskalo - hitovky jako Ray Parker Jr. - Ghostbusters (VIDEO) nebo Eurythmics - Sweet Dreams (VIDEO) nemohly, dle mého názoru, nechat jedinou party duši v klidu. V setu se objevilo to nej, co Sadler předvádí na své party Climax v pražském Roxy, a spousty spoust dalších vymazlených věcí, které udržovaly opravdu příjemnou klubovou atmosféru. Od Chrise jsem snad více nemohl ani čekat a tak říkám 10 z 10ti možných-COOL!! Kolem třetí hodiny se k pultu vrátili "niko DJ´s" Hozzy a Cortezz (VIDEO) - ti se rozhodně nenechali zahanbit a nasazenou laťku statně drželi velmi vysoko až do mého odchodu..jen těžko jsem opouštěl parket, který žil určitě až do konce. Co dodat-snad jen: Lidičky, študáci, využijte toho, že se v HK našli nadšenci, kteří pro Vás dělají takhle fajnový akce a choďte hojněji ať mají akce tu pověstnou třešničku na dortu!!!

Fotogalerie

novinky

17. října 2014
Necum
16. září 2010
16.9. 20:00 - Pekelnej parník - 5. narozeniny Pekelného Baru

news img
odkaz >>
vice info >>
21. srpna 2010
Tradicni Sobotecky Jarmark
vice info >>
11. července 2010
Cinda Open Air v Praze

news img
odkaz >>
28. dubna 2010
První narozeniny portálu studentpoint.cz 28.4.2010 v Retru

news img
odkaz >>
vice info >>
zobraz všechny novinky

archív

jukebox

náhodná fotka

El Magico 24/11/09