report

NIKOLAJKA.com - The Biggest Students Night vol.3
Club Safari - úterý 4. 12. 2007

plakat Kdo si počká ten se dočká, asi tak lze zhodnotit průběh třetího nikolajského mejdanu v Hradci Králové. Do jedenácté večerní bylo v Safari partypeople opravdu poskrovnu, takže Dj Boxi měl tu nevděčnou úlohu hrát pro prázdný sál a pouhé dvě neúnavné sympatické tanečnice. Blížící se zkouškové období si vyžádalo svou daň na naplněnosti party, nicméně na její kvalitě ubrat nemohlo.

Okolo půl dvanácté se parket nasytil a od té chvíle se již nevyprázdnil. Dostaveníčko tam v tu chvíli měli kluci z www.footbag.ic.cz a předvedli nám jak si jde hrát s hakysákem a zcela koordinovaně si zamotat nohy až za uši, aby se při tom těm přihlížejícím vykouleli oči z důlků. Kdo měl chuť, mohl všem předvést, jak mu to nejde s hakysákem a odnést si za to něco nového do garderóby z dílny Streetwearové firmy Atomrat. Tou dobou se již v soustavě gramců a CDplayerů protáčeli střídavě vinyly a cédéčka a za soustavou oba páni niko-rezidenti Hozzy a Cortezz. A spustili hned od začátku pěkně od podlahy a ukázalo se, že to byla trefa do černého. Lidé křepčili, pískali a pokud někdo postával, tak jedině na baru, doplňujíc pitný režim. Po chvíli se připojil i Dj Shkobiss připepřil trochou electra, nicméně v nastoleném trendu energického napumpovaného house s lehkou příměsí techna se pokračovalo nadále až do čtvrté hodiny ranní.

Blíží se nám vánoce a proto jsme se i my rozhodli opatřit vám dárek. Nepospíchejte proto poslední školní týden tohoto roku tak rychle domů a vydržte až do pátku 21.12. kdy se vám na speciální Christmas Nikolajce představí jeden z nejlepších a nejzkušenějších českých djů, rozený angličan a rezident nejdéle fungující české party Climax - Dj Chris Sadler. Více info o této party v tiskové zprávě.

DaNeck - Nikolajka team

Fotky od Braina (wiper.cz) a Emfaie (mafitel.com)

Fotogalerie

novinky

17. října 2014
Necum
16. září 2010
16.9. 20:00 - Pekelnej parník - 5. narozeniny Pekelného Baru

news img
odkaz >>
vice info >>
21. srpna 2010
Tradicni Sobotecky Jarmark
vice info >>
11. července 2010
Cinda Open Air v Praze

news img
odkaz >>
28. dubna 2010
První narozeniny portálu studentpoint.cz 28.4.2010 v Retru

news img
odkaz >>
vice info >>
zobraz všechny novinky

archív

jukebox

náhodná fotka

El Magico 14/03/07