report

NIKOLAJKA.com - Goddess is a DJ
El Magico - středa 31. 10. 2007

plakat Po minulé bujaré oslave našich prvních narozenin jsme se naplno vrhli do další party sezony. A první mejdan jsme pojali lehce novátorsky, nebot za gramafony se tentokráte vubec neobjevil rezidentní Cortezz, ni jiný dj, nýbrž se protocilo trio puvabných djek Elite, Katie a Adlet. Do ušních bubínku nám pumpovali smesici houseových, progresivních a electro beatu a to až do tretí hodiny ranní.

Neco velmi neobvyklého co jen tak nekdo neumí vám tentokrát servírovali kluci z yoyoteam.cz. A necekane šlo o jojování v jeho nejruznejších podobách opeprené úcastí jednoho diabolisty. Ponekud adrenalinovým zážitkem pro asistujícího figuranta zajisté bylo, když mu byl ze vzdálenosti jeden metr pomocí odhozeného joja z ucha sestrelen odznácek - tzv. Vilém Yoyotell. Co to vlastne obnáší, tocit yoyo jste si mohli sami vyzkoušet a jako bonus si odnést nejakou novinku pro váš šatník z dílny RipCurl nebo Animal. Dlužno poznamenat, že nekterí dobrovolníci si pocínali vskutku neohrabane a pro svoji absolutní nešikovnost museli být moderátorem vykázáni a jejich šatník se proto nijak nemení.

Na záver trocha organizacních vecí. Dekujeme vám za vaši podporu Nikolajce, v El Magicu se již do konce roku velmi pravdepodobne neuvidíme, takže tešme se spolecne predbežne na únor 2008. Ale nezoufejte, ctete dále... Rádi bychom vás pozvali na další Nikolajka.com - students night - v úterý 11.12.07 - do klubu Radost FX. Podrobnosti o DJs a programu ocekávejte v brzké dobe.

DaNeck - Nikolajka team

Fotogalerie

novinky

17. října 2014
Necum
16. září 2010
16.9. 20:00 - Pekelnej parník - 5. narozeniny Pekelného Baru

news img
odkaz >>
vice info >>
21. srpna 2010
Tradicni Sobotecky Jarmark
vice info >>
11. července 2010
Cinda Open Air v Praze

news img
odkaz >>
28. dubna 2010
První narozeniny portálu studentpoint.cz 28.4.2010 v Retru

news img
odkaz >>
vice info >>
zobraz všechny novinky

archív

jukebox

náhodná fotka

El Magico 07/11/2008