report

NIKOLAJKA.com - The Biggest Students Night vol.2
Safari Club - útery 9. 10. 2007

plakat Od posledně uběhl přesně půlrok a týden a Nikolajka se vrátila do Hradce Králové se svou úspěšnou studentskou nocí znovu. Safari club, prostor to k takovéhle akci ideální, se začal pomalu ale jistě zaplňovat kolem deváté hodiny. První nesmělí návštěvníci postupně zaplnili zadní trakty členitého interiéru klubu, ale postupující nafutrovanost sedících zón, strhující set Dje Cortezze a v neposlední řadě také oblíbená soutěž, v pití Red Bull křííídel způsobili, že se člověk ani nenadál a za chvíli nebylo na parketu k hnutí. Po Cortezzovi a již zmíněných křííídlech, při kterých se nejrychlejší tým propil k lodi vodky s red bullem, již posunul "šavle hore" Dj Mexton. Brilantní komunikace s davem, energický set plný nadupaných a k tanci vybízejících hitovek. Zcelka zaplněné Safari vařilo a jen stěží bylo možné vytvořit na parketu improvizované molo na kterém se odehrála taneční módní přehlídka hradecké streetwearové firmy Atomrat v podání členů taneční skupiny T-Bass.

Třetí na řadu přišel ostřílený hradecký Dj Martin Trax a jak je jeho dobrým zvykem, s ničím se nepáral a hned začal přidávat pod kotel našlápnuté funky-techno. Lidé se bavili, bary frčeli o sto osm, zkrátka atmosféra s tlakem tak tři atmosféry. Jen tak pro zajímavost, cesta z jednoho konce Safari kde si hověl stánek oblíbeného hradeckého hokynářství Growroom na druhý konec klubu k Dj's zabrala obvykle minimálně 10 minut. Za prvé kvůli návštěvě hokynářství, dále kvůli naprosté neprostupnosti davu a také kvůli častým zastávkám a rozhlížení se vůkol, poněvadž tolik hezkých lidí pohromadě Hradec již dlouho nepamatuje. Po půlnoci si přišli na své všichni ti kteří mají rádi bojová umění. Konkrétně umění boje z blízka Wing-Tsung. Každý, koho cestou domů přepadl úchylák s nožem, tyčí, tomfou nebo mačetou mohl být v klidu, neboť se toho večera dozvěděl jak se v takové situaci bránit a devianta za dvě sekundy zklidnit potažmo poslat spát. Dobrovolníci si to posléze mohli za odborného rozhodování rozdat v boji zblízka mezi sebou a vždy ten míň zmlácený obdržel kus oděvu od hradeckého skateshopu Defect nebo od Atomratu. A kdo by si náhodou nestihl všechno z apamatovat nechť neváhá navštívit stránky www.wingtsung.cz kde se dozví více. Těsně po druhé hodině ranní se již za gramci objevil již velmi nedočkavý Dj Hozzy a skoro by se chtělo říci nejlepší nakonec, ale nebyla by to pravda protože toho večera bylo v Safari nejlepší úplně všechno.

Á propos, jelikož jste již podruhé dokázali, že se bavit opravdu umíte a chcete, vrátíme se s Nikolajkou do Hradce určitě znovu. Stoprocentně vám v Safari nadělíme první vánoční dárek - Chrise Sadlera - již tři dny před Štědrým dnem, v pátek 21.12. - takže né, že pojedete hned po škole domů. No a velmi pravděpodobně můžete čekat i jednu akci v listopadu. Datum ani jména Dj's ani exhibice zatím nejsou jisté, což ovšem skýtá možnost vyjádření vašich tužeb, přání a požadavků prostřednictvím našeho fóra.

DaNeck a celý tým Nikolajka.com

Fotogalerie

novinky

17. října 2014
Necum
16. září 2010
16.9. 20:00 - Pekelnej parník - 5. narozeniny Pekelného Baru

news img
odkaz >>
vice info >>
21. srpna 2010
Tradicni Sobotecky Jarmark
vice info >>
11. července 2010
Cinda Open Air v Praze

news img
odkaz >>
28. dubna 2010
První narozeniny portálu studentpoint.cz 28.4.2010 v Retru

news img
odkaz >>
vice info >>
zobraz všechny novinky

archív

jukebox

náhodná fotka

El Magico 03/03/2009