report

NIKOLAJKA.com - 1. narozeniny
El Magico - čtvrtek 4. 10. 2007

plakat Z loňského party-kojence se po roce působení stalo z Nikolajky ostřílené miminko s prvními zoubky zahryzávajícími se do taneční scény. V kočárku jsme tentokráte dodrandili opět do našeho oblíbeného El Mágica, kde se ve velkém stylu odehráli naše 1. narozeniny. Vzhledem k tomu, že oslava byla, z původně zamýšleného středečního termínu, přesunuta na termín čtvrteční, bylo zprvu narozeninových hostů trochu méně než by se na tak významné jubileum služelo, nicméně postupem času se klub plnil a narozeninová jolka probíhala jaxepatřícně. V okamžiku, kdy ty nejvěrnější z fanynek předstoupily s dortem s odpovídajícím počtem svíčky, byli jsme my, co máme s Nikolajkou nejvíc co do činění, vskutku dojati.

Zpoza nově a dlužno poznamenat, že velmi dobře postaveného dj-pultu nám postupně svými vysoko-energetickými sety gratulovali Djs Eagle, Hozzy a Cortezz. Prvním "zpestřením" programu byla tradiční soutěž o nejrychlejžího alkoholika v pití Red Bull křííídel o lavór vodky s red bullem. Zlatým, doslova by se dalo říct, krovákem večera bylo vystoupení elity českého muay thai. Konkrétně se pro vás pod vedením guru českého thaiboxu Petra Macháčka z klubu Hanuman zkopali Ondra "Spejbl" Hutník a Mirek Šafra. Po jejich vystoupení, které se oproti line-upu o hodinu a půl spozdilo - stálo to ovžem za to - jste si mohli zkusit, jaké to je stát proti takovýmto bojovníkům v ringu. Někteří z vás to vzali prestižně někteří trošku ležérně, každopádně všichni, poté co se sesbírali ze země, obdrželi fešné svršky od streetwearového Rip Curlu a Mamba. Po tomto krátkém, ale strhujícím přerušení se opět rozpoutala party jak turbotygr a v čase ve kterém by se mělo z El Mágica správně odcházet se tak nikomu nechtělo učinit, proto se trošku přihmouřili oči a mohlo se pařit o něco déle, za což děkujeme. A ještě jedna poznámka: Neřvěte před klubem když odcházíte!!! Pokud budete ohleduplní, bude se příště moci pařit o něco déle.

Na další party Nikolajka.com v El Mágicu se těšte ve středu !!! 31.10. a když říkám těšte, tak to myslím opravdu vážně, protože se vám představí to nejlepší co může v dívčím podání houseová scéna nabídnout. Představí se vám trio houseových princezen - Djky Elite, Katie a Adlet.

DaNeck

Fotogalerie

novinky

17. října 2014
Necum
16. září 2010
16.9. 20:00 - Pekelnej parník - 5. narozeniny Pekelného Baru

news img
odkaz >>
vice info >>
21. srpna 2010
Tradicni Sobotecky Jarmark
vice info >>
11. července 2010
Cinda Open Air v Praze

news img
odkaz >>
28. dubna 2010
První narozeniny portálu studentpoint.cz 28.4.2010 v Retru

news img
odkaz >>
vice info >>
zobraz všechny novinky

archív

jukebox

náhodná fotka

El Magico 13/10/09