report

NIKOLAJKA.com - Miss Agro Afterparty
Kruháč - středa 23. 5. 2007

plakat Miss Agro, tradiční to event studentů Zemědělské university a nejen jich, nemohl uniknout pozornosti týmu NIKOLAJKA.com. Abychom o nic nepřišli a nasáli do sytosti agrosféru, dorazili jsme i s početnou družinou nikolajka consorcium už na šestou. Nejvíc v bezpečí se v Suchdole mohl cítit stánek Red Bull s křííídly, neboť ten jsme hlídali opravdu pozorně. Oba koncerty, který jsme viděli, tedy Horkýže slíže a Skyline, byli výborný a myslím, že nejen mně řádně navnadily na kamingsůn festivalové léto.

Slečny adeptky miss jsem bohužel neměl možnost pořádně prohlédnout, ale nepochybně stály za to. Rozhodně nejlepší zpestření programu předvedli beatboxeři Fany a Nasty. Až na ty trochu křečovitá intermezza mezi nadupaným beatboxem to bylo opravdu originální. Pak naklusal ještě Dexter, kterého jste mimo jiné mohli vidět také na Christmass Nikolajce v El Mágicu a za doprovodu Fanyho pusy a mikrofonu předvedl frisbee freestyle scénku Moucha.

Po desáté večerní nastal hromadný úprk do klubu Kruháč, kde už pomalu začínali ladit gramofony dva protřelí Niko-Dj’s Cortezz a Hozzy tentokráte vyztužení ještě o pana Shkobisse. Cca zčerstva po jedenácté, po vyřešení všemožných obštrukcí, se mohlo začít kotlit. Lidí mraky, bohužel drtivá většina z nich obsadila schodovitý amfiteátřík před vchodem do klubu a to patrně ze dvou důvodů – nemožnost kouřit insajd klub a vedro. Kdo se oprostil od těchto negativních vlivů mohl vypařit duši za zvuků pumpujících housových rytmů a to až do zhruba půl čtyř, což už jaxi nevim přesně. Poté skalní ještě nemohli vynechat Studio after, ale to už je jiná kapitolka.

DaNeck - NIKOLAJKA.com

zhodnoť akci

Fotogalerie

novinky

17. října 2014
Necum
16. září 2010
16.9. 20:00 - Pekelnej parník - 5. narozeniny Pekelného Baru

news img
odkaz >>
vice info >>
21. srpna 2010
Tradicni Sobotecky Jarmark
vice info >>
11. července 2010
Cinda Open Air v Praze

news img
odkaz >>
28. dubna 2010
První narozeniny portálu studentpoint.cz 28.4.2010 v Retru

news img
odkaz >>
vice info >>
zobraz všechny novinky

archív

jukebox

náhodná fotka

El Magico 31/10/07