report

NIKOLAJKA.com - 9th MAY DAY
El Magico - středa 9. 5. 2007

plakat Tak a je od toho pokoj. Tedy alespoň až do září. Ve středu 9. 5. 2007 se totiž odehrála derniéra NIKOLAJKA.com mejdanů pro letní semestr 06/07. V osm hodin obstojně zaplněná, hokej SR - SWE sledující, část El Mágica se po půl deváté a hlavně po kanonádě Švédů zcela rozplynula stejně jako medailové ambice našich bratrů. A nastal tradiční fenomén pomalu, ale velmi pomalu, se trousících návštěvníků, kterým na uvítanou, jako již tradičně, vyhrával Dj Cortezz.

Zhruba o půl jedenácté mohl seběhnuvší se dav pozorovat exhibiční výstup suverénně nejmladších účastníků všech nikolajka parties ever. Svůj pronikavý um nám přišli předvést haryci z floorball freestyle masseurs. Aby bylo jasno i těm co neměli to štěstí uzřít, tak maséři byli všechno kluci od 13 do 15 let, kteří umějí s florbalovejma, pro freestyle upravenejma, hokejkama věci opravdu nevídané. Našel se mezi nimi, mimo jiné, i mistr republiky ve freestylu mezi dospělými - rezpect. Kdo by se chtěl podívat co kluci umí, může smráknout videa zde.

Po poctivé dávce hokejkového kouzelnictví mohli i prostí lidé zakusit jak se proti profíkům hraje jeden na jednoho a zároveň tak obohatit šatník o nějaký ten kus letního oblečení Mambo nebo Rip Curl. Zlatým hřebem soutěže byla soutěž ve freestylu o raritní tričko s logem NIKOLAJKA.com.

Po florbalu se v dj-kutlochu objevil protřelý šoumen Dj P@co a spustil set "parketopřilákáváč", který vygradoval svým tradičním zběsilým křepčením zpoza dvé gramců. Lidi konečně pochopili, že jsou jako že na párty a že můžou pařit co hrdlo ráčí a nohy stačí. Po P@covi nastoupil jeho tradiční bratr v gramci Dj Raju a kalba jela na plné obrátky. Krom music klidily úspěch i bojové rekvizity neboť nám z arsenálu výzdoby nezbyla opět ani jedna zbraň.

No a ve dvě byl zas konec a zmatený přesun do Studia54. O co víc byl, ale tentokrát přesun zmatený, o to víc bylo Studio plné a kdo tam byl tak se opět nenudil, za což mohla především Djská eskadra ve složení Cortezz, Katie, Marshall a Shkobiss.

Závěrem bychom rádi poděkovali všem kteří navštívili jakoukoliv z akcí NIKOLAJKA.com, pro zajímavost bylo jich za jeden rok působení 13, neboť především vy nám dodáváte energii do další práce. Tak nějak tušíme, že se vám na party Nikolajka líbí a od září to samozřejmě nakopnem na novo. Vítáme jakékoliv kritické poznámky, nápady, připomínky, požadavky a vůbec všechny podoteky týkající se toho co se vám líbí nebo nelíbí a jakou byste chtěli Nikolajku mít. V sekci kontakty naleznete kontakty prostřednictvím, kterých nás můžete kontaktovat :-) Přes prázdniny samozřejmě nebudeme lenošit, takže checkujte stránky abyste věděli kde se budete moci s NK setkat.

DaNeck - NIKOLAJKA.com

zhodnoť akci

Fotogalerie

novinky

17. října 2014
Necum
16. září 2010
16.9. 20:00 - Pekelnej parník - 5. narozeniny Pekelného Baru

news img
odkaz >>
vice info >>
21. srpna 2010
Tradicni Sobotecky Jarmark
vice info >>
11. července 2010
Cinda Open Air v Praze

news img
odkaz >>
28. dubna 2010
První narozeniny portálu studentpoint.cz 28.4.2010 v Retru

news img
odkaz >>
vice info >>
zobraz všechny novinky

archív

jukebox

náhodná fotka

Safari 10/03/2009