report

NIKOLAJKA.com - VELIKONOČNÍ AFTER PARTY
El Magico - středa 11.04.2007

plakat

Velikonoce byly zřejmě dosti vyčerpávající, protože se lidem do Mágica moc nechtělo. Dj Cortezz odehrál svůj set téměř bez povšimnutí, ale na kvalitě to znát nebylo, ba naopak. Prvním momentem, kdy velikonoční polystyrénové NK-vajíčka přestala zírat na prázdný klub byla až oblíbená soutěž v pití Red Bull křííídel, tentokráte ve štafetové variantě. Tedy čtvero družstev po čtvero preťekárech, předávka metrovým brčkem z huby do huby, nejrychleji zmizelé čtyři drinky vítězí. Po soutěži už pár odvážlivců zkusilo zůstat i na parketu, kde vytvářel pohodu Dj Tazz.

Že se v El Mágicu koná Nikolajka party to začalo vypadat až tak po jedenácté hodině. Nově přišedší mohli ihned očima pozřít exhibiční svačinku made in Kruhová Parabola - lítaly flowersticks, koule, kuželoidy, vobruče a další čerti. Bohužel je v Mágicu nízkej strop, takže největší žonglovací strach zůstal utajen.

Následovala tradiční dovednostní soutěž o ceny Mambo a Ric Curl. Dlužno konstatovat, že výkony ani zdaleka neodpovídali cenám, tudíž se tentokrát cenila především odvaha vůbec zkusit štěstí. Po Tazzovi nastoupil Jakub Mildner a zvesela se pařilo až do bůhvíkolika hodin, vlastně kalbu ukončil až autobus, který na zastávce Volha zavelel "hurá do Studia". Multinárodní squadra v čele s družinou z Pyrenejského poloostrova vytvářela, těše se na after, v autobuse nevídanou pohodu. Virvál naštěstí nikomu nevadil, řidič kouřil taky.

Nikolajka partypeople obsadili Studio, Cortezz kotlil komničku jak tygr, všichni podléhali euforickému křepčení. a setrvali... no každej jinak dlouho někteří i dýl. Akce opět dobrá, akorát příště musí bejt venku spíš hnusně a v tývce žádnej fotbal, aby přišli lidi dřív.

A kdy že je to příště? Přeci ve středu 9.5. se odehraje "9th May Day party" bude růžovej tank a velmi pravděpodobně uslyšíte Adama Clouda a Rajua. Ale to je až za dlouho, takže kdo by to už nemoh vydržet, nechť neváhá dorazit ve středu 25.4. do klubu Exit-Chmelnice kde uzří Nikita Ska Fashion Parade - pro neználky rozklíčuju, že se bude konat módní show v režii hadrovejch firem Nikita, Represent a Skatehop.cz - takže uvidíte hodně hodně hezkejch holek a kluků štrádovat na molu a uslyšíte nářezovej ska-punk a frenetickej turbo rock n' roll v podání kapel 2v1 a Flaming Cocks a kdo ještě nebude mít dost, toho udolá Tchi Tchi Man. A opět připomínám, že máme fórum, kde se můžete realizovat i vy.

DaNeck - Nikolajka.com

zhodnoť akci

Fotogalerie

novinky

17. října 2014
Necum
16. září 2010
16.9. 20:00 - Pekelnej parník - 5. narozeniny Pekelného Baru

news img
odkaz >>
vice info >>
21. srpna 2010
Tradicni Sobotecky Jarmark
vice info >>
11. července 2010
Cinda Open Air v Praze

news img
odkaz >>
28. dubna 2010
První narozeniny portálu studentpoint.cz 28.4.2010 v Retru

news img
odkaz >>
vice info >>
zobraz všechny novinky

archív

jukebox

náhodná fotka

Radost FX 27/10/09