report

NIKOLAJKA.com - 1st ALL UNI STUDENTS NIGHT
Safari Club, Hradec Králové - úterý 03.04.2007

plakat Nikolajka.com - známá to studentská párty v pražských luzích a hájích opustila hranice hlavního města a zapustila první kořínky v Hradci Králové. Ti z vás , kteří se do hradeckého Safari Clubu v úterý 3.4. zajisté nelitovali. Ale abych nechodil dlouho kolem horké kaše, jak to na párty vypadalo, začnu bez zbytečných okolků a nudného tlachání pondělními přípravami akce.

Kdybyste přišli do Safari v pondělí odpoledne, asi by se vám tam moc nelíbilo. Není se co divit, klub totiž hybernuje v režimu "princezna koloběžka" - ani otevřený, ani zavřený a to je škoda. Nicméně společnými silami se nám ho za půl dne podařilo přetvořit do superpártyschopného stavu.

Zde bych chtěl poděkovat několika lidem, kteří se na tom podíleli. Zaprvé - Voříšek Bros. and staff za azyl jako takový, Pavel Ferbas a spol. za perfektní zvuk, světla, projekci a celkovou podporu před a v průběhu akce. Našim partnerům, v čele s Pall Mall - BAT, dále Red Bull, Atomrat, Growshop - všichni tito nám kromě jiného poskytli spoustu propagačních materiálů, logo-laserů plachet, plagátú, nálepek atd. díky nimž klub byl takový jaký byl, tedy vesel a pestr.

Zde poznámka - opravdu jste měl někdo tak nutkavou potřebu a tak se vám tam nelíbilo, že jste museli ukrást plagát s žábou? Pokud by se v někom přeci jen hnulo svědomí, nechť ho zanechá v Safari. No nic jdeme dál. Večírek začal úderem osmé večerní a návštěvníci se trousili jak "ty brouci na ten chmelovej mok".

Sympatické bylo, že ze začátku drtivě převažovali dívky, slečny a další líbezná stoření, neboť ti druzí čučeli na ligu mistrů. O nevděčnou roli rozjížděče párty se rovným dílem podělili rezident Nikolajka parties Dj Cortezz a náš dobrý kamarád a studiový mág Dj Hozzy. Když byl klub dostatečně naplněn obecenstvem, mohli jsme spustit první exhibiční vystoupení. Postarali se o něj kluci a holky z T-bass. Klůcka předvedli našláplej breakdance se vším všudy, holky vystřihli efektní hip-hop dance - to vše v choreografii hradecké streetwearové firmy Atomrat. Díky Vando.

Po tanečním skotačení následovala první soutěž pro studenty. Šest týmů po čtvero odvážlivcích se utkalo v oblíbené soutěži v pití Red Bull křííídel metrovým brkem. Pak se zase chvíli dovádělo na parketu a krátce po jedenácté vypukla takřka cirkusová show v režii ascarya.cz - zvědavé oči mohli uzřít v akci diabolo, žonglování s kuželkami a svítícími míčky, svítící točící řetězy i nebojácného kejklíře na jednokolce. Z tohoto vystoupení se můžete těšit na krátké video.

Po této revue následovala týmová soutěž Pall Mall - Slepý student o trička, CD holdery, zapalovače, frissbee atd. Crazy štafeta, ve které zmatený jedinec se šátkem na očích musí za zběsilého navigování svých spoluhráčů hledat krabičku Pall Mall svojí barvy. Kdo neviděl, nepochopí. No a po krátkém vytančení další soutěž s Pall Mallkami, tentokrát střelba hokejkou krabičkou do terče o mp3 přehrávač.

To už bylo soutěží tak akorát a mohla začít párty. Za koly se zjevil hradecký Dj Martin Trax a rozjel luxusní set pro plný parket. Dj's se posléze ještě prostřídali, ale atmosféra se nijak střídat nemusela, byla totiž vskutku báječná a to až do zhruba páté ranní kdy se ze Safari vytratili i ti nejnáruživější z vás. Na závěr bych chtěl za celý Nikolajka tým říci, že jsme moc nevěděli do čeho v Hradci jdeme. Skutečnost ovšem mocně předčila naše očekávání a přesvědčili jste nás, že hradečáci se umí bavit minimálně stejně jako pražáci.

Co se mi zatím doneslo, tak i vám se asi na párty líbilo, takže neexistuje vůbec žádný důvod proč párty nezopakovat. Ještě bych vás chtěl upozornit, že na našich stránkách www.nikolajka.com naleznete sekci fórum, kde můžete psát co klávesnice stačí veškeré poznámky, kritiky, hodnocení, náměty, dotazy a vůbec co vás napadne. Byli jste super, těšme se společně na příště.

DaNeck - Nikolajka.com

zhodnoť akci

Fotogalerie

novinky

17. října 2014
Necum
16. září 2010
16.9. 20:00 - Pekelnej parník - 5. narozeniny Pekelného Baru

news img
odkaz >>
vice info >>
21. srpna 2010
Tradicni Sobotecky Jarmark
vice info >>
11. července 2010
Cinda Open Air v Praze

news img
odkaz >>
28. dubna 2010
První narozeniny portálu studentpoint.cz 28.4.2010 v Retru

news img
odkaz >>
vice info >>
zobraz všechny novinky

archív

jukebox

náhodná fotka

El Magico 30/10/2008