report

Dj Tráva @ Nikolajka.com Students night
El Mágico - středa 14.03.2007

plakat Po necelém půlroku působení jsme si, my sobě i vám všem našim věrným, nadělili dárek v podobě vystoupení matadora a legendy české taneční scény, nějakou chvíli absentujícího, ale nyní již opět v plné síle se navrátivšího Dj Trávy.

Díky němu a neméně tak i díky Madmanovi jsme mohli slyšet trošku něco jiného než na co jsme v El Mágicu zvyklí. Méně veselého happy-house zato více tech-house a také trochy elektro.

I pan Cortezz Jeníček tentokráte trochu přitvrdil a troufám si říct, že to určitě nebylo na škodu. Nejen hudbou student živ. Abychom se nedrželi příliš při zemi a vy se mohli kochat něčím co jste asi ještě neviděli a vaše hlavičky to do teď moc nepobíraj, pozvali jsme k hakys-exhibici pětinásobného mistra ve footbagu Vašíka Kloudu a jeho neméně (no - trochu méně) úspěšného kamaráda Pavla Červeného. Ruku na srdce, kluci si ty tituly fagy zasloužej. Sami jste mohli v následné soutěži vyzkoušet zač je toho loket, kopat do hakysáku, aby ostatní zíraly s otevřenými ústy. Štastlivci si za toto své vystoupení odnesly fešná trika od Mambo a Rip Curl. No a pak..

Časně opustiti Mágico nuceni jsme byli, leč nedbali jsme nic, a do přistaveného Niko-BUSu jsme se v počtu širokém vměstnati mohli - a také vměstnali, odcestovali a oficiální afterparty v netradičně všednodenně otevřeném Studia54 vychutnávati se jali.

A co příště, kdy to bude, co to bude?

Z Velikonoční kocovinky se vás ve středu 11.4. chystá vytančit DJ Jakub Mildner - český wet and hard specialista který si btw. v lednu v Berlíně zahrál s Pány Dj?s tohoto směru Corvinem Dalekem a Johnem Gibbonsem - hmm proč se tomu řiká wet and hard, kdo to ví a kdo se těší :-). Dále se můžete těšit na Dj Tazze člena dj - seskupení Progressive Session - takže očekávejme progresivní sound všeho druhu.

No a dále samozřejmě Cortezz Jeníček - netřeba ničevo dodávat. Pro oko - flowerstick exhibice a tentokráte neopomeneme ani oblíbenou soutěž sání křííídel, samozřejmě Red Bull a vodka taky samozřejmě.

Tak čau tam a moc se na ty veliKOMNOce nepohřběte. DaNeck

Jo a zajímalo by mě jestli ty reporty někdo čte, takže jesi joo, tak napište do guestbooku aspoň "ahoj, to je ale blbej report", jinak to psát nebudu a nebudete si moct ani stěžovat.

DaNeck

zhodnoť akci

Fotogalerie

novinky

17. října 2014
Necum
16. září 2010
16.9. 20:00 - Pekelnej parník - 5. narozeniny Pekelného Baru

news img
odkaz >>
vice info >>
21. srpna 2010
Tradicni Sobotecky Jarmark
vice info >>
11. července 2010
Cinda Open Air v Praze

news img
odkaz >>
28. dubna 2010
První narozeniny portálu studentpoint.cz 28.4.2010 v Retru

news img
odkaz >>
vice info >>
zobraz všechny novinky

archív

jukebox

náhodná fotka

Kruháe 23/05/07