report

Jim Beam HIP-HOP Students night
Exit Chmelnice - středa 28.02.2007

plakat Nikolajka.com - tak trochu jiná párty. Tak to teď sedlo víc než výstižně. Ve středu zřejmě nebylo ideální hip-hopové klima, neboť spousta raperů, hoperů, crunkerů a dalších fellaz, co si jedou black music zůstalo doma zastlanejch v gauči. Nezoufali jsme ale nic a vystrojili Nikolajku jako vždycky se vším všudy.

Program se poněkud zpozdil, neboť se furt čekalo až přijdou ty lidi, ale tuším, že všichni, co v Exitu byli, si to nadmíru užili. 90 bpm do nás začal posílat Dj Robot. Než na parketu, bylo však plno spíše na baru.

Kolem půl jedenácté rozjeli streetball-freestylovou exhibici kluci z FireBall (www.jumper-web.com, www.streetball21.com). Mohli jsme zcheckovat celou řadu triků s merunou, sem tam ňákej dunk, neboli zarvávačka a nakonec i exhibiční match dva na dva. Tímto bych, klukům ještě jednou rád poděkoval, protože byli jediní, kdo si na pole nezorané freestylové troufl vyjet s pluhy.

Po basketu, se na podiu zjevil MC Antwi a sputil hroznou. U gramců mu asistoval Dj Negative. Parádní vostrej rap v angličtině, sem tam nějakej freestyle, to celé zpestřené výlety s bezdrátovym majkem z pódia po celém klubu, především na bar - zkrátka super show.

Přítomnost koše, v kombinaci s dostatkem prostoru vzniklým absencí davu, skýtala nesčetné možnosti využití. Tak zaprvé se uskutečnil oficiální Jim Beam Contest družstev ve střelbě šestek (vzdálenostně spíš tak třiapůlek) o dvě flašky Beama a tríga pro pány i dámy.

Další soutěže, battly a jiné radovánky pod košem s balónem probíhali již spontánně a to až do rána. K tomu všemu vytvářel atmosféru až do brzkých ranních hodin Dj Lil Rowa.

Co říci na závěr, mejdan to byl dobrej, ale zasloužil si větší účast, kdo příště nepřijde do exitu je srab :-) Na Trávu 14.3. do Magica předpokládám jdete všichni.

DaNeck

zhodnoť akci

Fotogalerie

novinky

17. října 2014
Necum
16. září 2010
16.9. 20:00 - Pekelnej parník - 5. narozeniny Pekelného Baru

news img
odkaz >>
vice info >>
21. srpna 2010
Tradicni Sobotecky Jarmark
vice info >>
11. července 2010
Cinda Open Air v Praze

news img
odkaz >>
28. dubna 2010
První narozeniny portálu studentpoint.cz 28.4.2010 v Retru

news img
odkaz >>
vice info >>
zobraz všechny novinky

archív

jukebox

náhodná fotka

El Magico 30/10/2008