report

Nikolajka - Valentýnská party
El Magico - středa 14.12.2007

plakat Valentýn měl svátek a je zřejmě poměrně oblíbenej, protože ho na jeho jmeniny přišlo pozdravit opravdu hodně lidí. Slavil to 14.2. 07 v El Magicu a Nikolajka.com mu pomáhala s přípravami. Objednal si i výzdobu a chtěl, aby to byla srdeční záležitost, takže jak jste mohli zajisté pozorovat, bušila mnohá srdce celou dobu nad parketem a největší srdeční sval koronárně roztepal i vedlejší část klubu, kde se obvykle nachází ti, kteří vydrží sedět. (díky Lin + Wen).

Zrekapitulujmež si, jak Valdova oslava probíhala. Již tradičně se zábava nesla v progresivně-housovém rytmu, od osmé večerní začal mydlit čím dál tím populárnější Dj Cortezz. Zhruba v půl desáté mohli naskočit na pomyslnou indo-boardovou vlnu první soutěžechtiví surfeři a vyvlnit si trička a další ceny Nikita. Po desáté přišli na řadu rychlé splávky s brčky v puse a sáli jak o závod až se prosáli k Red Bull lodi převážející k vítězi Pančovi lahev vodky. To už mezitím rozdával radost z černých placek Dj Hozzy. Následoval komatinec pro oči v podobě vystoupení kluků s Diabolem. Obří špulky dlouhý provázky, všechno se to proplejtá, skáče a vůbec se to nezašmodrchá. Přes půlnoc již od gramců vládl Dj Enrico a v Magicu nebylo k hnutí a před Magicem taky ne. Dokonce si nebylo ani kde sednout, páč na stolech pařili lidi, no to je úroveň :-))

Po basketu, se na podiu zjevil MC Antwi a sputil hroznou. U gramců mu asistoval Dj Negative. Parádní vostrej rap v angličtině, sem tam nějakej freestyle, to celé zpestřené výlety s bezdrátovym majkem z pódia po celém klubu, především na bar - zkrátka super show.

Příští akci pro vás z klobouku vytáhneme ve středu 28.2. v klubu Exit-Chmelnice Jarov. A bude to trošku jiný klobouk než jste zvyklí - Exit rozezní Jim Beam Hip-Hop Students Night.

DaNeck

zhodnoť akci

Fotogalerie

novinky

17. října 2014
Necum
16. září 2010
16.9. 20:00 - Pekelnej parník - 5. narozeniny Pekelného Baru

news img
odkaz >>
vice info >>
21. srpna 2010
Tradicni Sobotecky Jarmark
vice info >>
11. července 2010
Cinda Open Air v Praze

news img
odkaz >>
28. dubna 2010
První narozeniny portálu studentpoint.cz 28.4.2010 v Retru

news img
odkaz >>
vice info >>
zobraz všechny novinky

archív

jukebox

náhodná fotka

Radost FX 13/02/08