report

Nikolajka - Christmas Party
El Magico - středa 13.12.2006

plakat Nééséém vám nóviny: štěédrééj večer ještě nenastal, ale přesto už jste od Nikolajky dostali dárek v podobě poslední letošní akce - Christmas party. Celý klub se oblékl do vánočního, až bych řekl, lehce silvestrovského hávu. V sedící části klubu to vypadalo jako ve veselém papírnictví po výbuchu. Mě osobně se nejvíce líbily posteltyrénové hvězdičky zavěšené nad parketem, které ve světle efektorů vypadaly opravdu skvostně. Takže bych tímto chtěl vyslovit zvláštní dík Wendy, z jejíž ruky (a hlavy) tyto dekorace vzešly. (Ale jako, Míša s výrobou taky pomáhal, když měl ještě obě ruce funkční :-)

Oproti minulé akci s Chrisem Sadlerem trvalo lidem zaplňování klubu podstatně déle, takže Dj Cortezz v první části svého hraní spíše pouze zpříjemňoval popíjení u stolů a na barech. Kolem půl jedenácté začal roztáčet asfaltová kolečka Dj Hozzy, na kterého jsem se já osobně velmi těšil a ukázalo se, že jsem nebyl zdaleka sám, neboť s dalšími návaly přišedších se dance-floor zcela naplnil a zůstal pln až do konce.

Chvilku po jedenácté nám zběsilé skřípění mikrofonu a pár Jiřího slov ohlásilo start oblíbené soutěže v pití Red Bull křídel brčkem délky 1m. Nástrahami základních kol i finále se nejlépe propletl typ neznámého jména v bílé košili a získal tak k volnému popíjení lahev vodky, šestero redbullů, to celé v Red Bull lavóru připomínajícím loď.

V Djském koutku se zanedlouho potom oběvil Pete Walk aka Prochy a spustil housový set plný prověřených hitů jako např. Call on me od Eryca Prydze nebo Weekend od Michaela Graye, což ovšem nikomu nevadilo, ba právě naopak - takže na parketě již takřka nebylo k hnutí. Náročnější uši si mohli na konci jeho vystoupení vychutnat pecku Cut me od Coast 2 coast, což byla ve spojení se zrovna spuštěným strobáčem naprostá parrráda!

Vše se vyvíjelo jak na drátkách až na vztekající se, a posléze nefunkční, mikrofon, který ovšem znělý moderátorův hlas hravě zastoupil. Zkrátka jak na drátkách až do chvíle než měla přijít řada na Frisbee freestyle + beatbox show. Těm vnímavějším z Vás již možná došlo, že beatbox bez majku je dobrý asi jako svíčková z tlačenky. Naštěstí se nakonec nějak podařilo zprovoznit druhý záložní mikrofon, takže maestros Dexter (talíř) a Fany (majk) mohli rozjet svojí show na téma Moucha aneb Otravuje mě moucha :-) Všichni přítomní, viděli parádní diktátek s lítajícím talířem rotujícím, jednak neustále kolem své osy, dále pak všude okolo Dextera, to vše výborně sladěné do rytmu s Fanyho zvuky všeho druhu.

S příchodem jedné hodiny se za gramce navrátil Dj Hozzy, sazba pokračovala a mejdan se vyvíjel tím nejlepším směrem, vesele a hopsavě. A v tom samém štýlu pokračoval i Dj Cortezz, u kterého to ovšem už pro tradiční návštěvníky Nikolajky není žádné překvapení. Takže bujará atmosféra trvala až do zhruba půl páté hodiny ranní, kdy jsme se naprosto v poklidu, všichni zdrávi, rozešli vstříc svým domovům či jiným dobrodružstvím.

Na závěr již tradiční info o počtu účastníků, kterých bylo tentokráte, i přes pomalu se plížící zkouškové, necelých 500.

Děkujeme všem, kteří na akce Nikolajka chodí a doufáme, že budou přibývat další takoví, se kterými se o své zážitky z Niko podělíte. Již nyní pro Vás připravujeme program na příští rok a budete mít vskutku mnoho důvodů nemoci se dočkat.. Opět se na Vás budeme těšit zhruba dvakrát do měsíce ve stávajících působištích -El Mágico a Exit - Chmelnice. A aby jste se "nemohli dočkat" něčeho skutečně konkrétního, tak se těšte třeba na 14.2.2007. Za prvé je to středa, za druhé je to Valentýn a za třetí.....

DaNeck + celý organizační tým Nikolajka.com

zhodnoť akci

Fotogalerie

novinky

17. října 2014
Necum
16. září 2010
16.9. 20:00 - Pekelnej parník - 5. narozeniny Pekelného Baru

news img
odkaz >>
vice info >>
21. srpna 2010
Tradicni Sobotecky Jarmark
vice info >>
11. července 2010
Cinda Open Air v Praze

news img
odkaz >>
28. dubna 2010
První narozeniny portálu studentpoint.cz 28.4.2010 v Retru

news img
odkaz >>
vice info >>
zobraz všechny novinky

archív

jukebox

náhodná fotka

Alfa club 12/11/2008