report

Nikolajka party - Chris Sadler
El Mágico - středa 15.11.2006

plakat Ve středu 15.11. se v klubu El Mágico odehrála další grandiózní show pod taktovkou NIKOLAJKA.com. V hlavní roli se tentokrát představil protřelý Dj Chris Sadler, kterému zdatně sekundovali Dj Dejff a nadějný Dj Cortezz. Ale pojďme pěkně od začátku.

V čase oficiálního začátku, ve 20:00, El Mágico vůbec nezelo prázdnotou. Spousta nedočkavců se již intenzivně "warm-upovala" a další přibývali takovým tempem, že už se zdaleka nevešli jen ke stolům, pročež někteří z nich zakotvili na baru a další začali obsazovat výhodná místa na parketě. Náladu tam totiž udávala střídající se dvojice DJs - Dejff a Cortezz, takže "tancechtivci" se rozhodně nenudili. Svižnější house, nadupanej progresiv, tech-trance, sem tam nějakej ten remixíček (coldplay, underworld, nirvana...) - no zkrátka všelijaké rozmanitosti od těchto dvou performerů doléhaly až do půlnoci k uším všech zúčastněných. Ale to bychom přeskočili další významné dominanty večera.

V přesně 22:00 začal nábor soutěžičů a soutěžiček do "Red-Bull křídla Contest" aneb tu máš "křídla", metrový brčko a saj co nejrychlejc. Dvě holčičí a dvě klučičí semifinále vygenerovala finálovou čtveřici, v níž se s obsahem skleničky nejrychleji vypořádal nejfrenetyčtěji povzbuzovaný Zapadlo. Odnesl si praktickou Red-Bull loď s kapitánem Koskenkorvou a posádkou redbullů. Doneslo se nám, že celá posádka šla hodně rychle přes palubu :-). Kdo nesoutěžil v pití, mohl potrénovat na Indo boardu. Někomu to šlo náramně, někomu, třeba Honzinoj, spíš míň :-)

Chvilku po jedenácté se událo něco, co jsem ale ani trochu nepobral a myslím, že spousta dalších přihlížejících taky ne. Pusu otvírající exhibička kluků z yoyo.cz ukázala všem, co je to manuální zručnost. Parádní triky, sladěnost obou frajerů jak navzájem, tak i s hudbou, byly každopádně pastvou pro oči.

No a pak přišel Chris Sadler, rozsvítil se a spustil pastvu pro uši. Kdo už Chrise někdy slyšel, jistě nebyl překvapen, a kdo ne, musel být nadšen. Dvouhodinový energický set, originální přechody, výběr tracků (např. remix "2Pacovo - California love" byl moc dobře), no prostě ideální vrchol párty, která ovšem zdaleka nekončila.

Po Chrisovi to spustili znovu Dejff s Cortezzem a pohrávali si s roztančeným davem až do čtvrté ranní. Jediným rušivým elementem bylo, že se občas "ucpala" reprobedna, bohužel s tím během noci nešlo nic dělat, ale do příště se tohoto problému nepochybně zbavíme.

Celkem Vás na tuto Nikolajka párty dorazilo okolo 700 a chtěli přijít i další, ale my jsme řekli NE! Mrzí nás to, ale museli jsme, neboť El Mágico bohužel není nafukovací. Pro Vás, kteří jste se dovnitř nedostali mám jedinou radu. Přijďte příště dřív. A kdy je příště? První příště je ve středu 29.11. - v klubu Exit Chmelnice proběhne "skáčkové" šílenství. Další příště je ve středu 13.12. opět v El Mágicu a opět tanečně.

DaNeck

zhodnoť akci

Fotogalerie

novinky

17. října 2014
Necum
16. září 2010
16.9. 20:00 - Pekelnej parník - 5. narozeniny Pekelného Baru

news img
odkaz >>
vice info >>
21. srpna 2010
Tradicni Sobotecky Jarmark
vice info >>
11. července 2010
Cinda Open Air v Praze

news img
odkaz >>
28. dubna 2010
První narozeniny portálu studentpoint.cz 28.4.2010 v Retru

news img
odkaz >>
vice info >>
zobraz všechny novinky

archív

jukebox

náhodná fotka

El Magico 13/10/09