report

Nikolajka party
El Mágico - středa 11.10.2006

plakat Aloha, kdo byl, rád se zpětně zasní, kdo nebyl, rád se dozví jaké to bylo ve středu 11.10.2006 v El Mágicu. Jak známo zřejmě všem, kdo jste na této na této stránce spočinuli, konal se tam další díl studentské noci se štítkem NIKOLAJKA. Od poslední akce v P.M. jsme Vás nechali poměrně dlouho čekat, ale dočkali jste se a myslím, že to stálo za to.

Pojďme si krátce zrekapitulovat co se v Mágicu dělo. My, kluci organizátorský, jsme na místo činu dorazili ňák po o, abychom připravili a doladili vše potřebné. Před oficiálním začátkem v 19.00 příliš nedočkavců nedorazilo a proto DaNeck ve své hodince plné remixů spíš jen zpestřil postupně přicházejícím návštěvníkům jejich první drinky. Po mně, tedy od 8 do 9, to začal do lidí sypat Dj Migel a trance rozezněl El Mágico.

Nicméně nebyl to náš výběr tracků, který by na plac přilákal první odvážlivce. To až poté, co holky z NIKITY vybalili několikero INDO Boardů, neboli jakýchsi trenažerů na všechna prkénka, která pro své ovládání potřebují rovnováhu, se to na parketě začalo hemžit zvědavci, z nichž někteří balanc na prkně měli, někteří ho hledali a mnozí spíše ztráceli. Po soutěži v trickování na INDO boardu se již notně zaplněný parket musel rozestoupit aby mohl uzřít umění breakerské dívčí skupiny DEFEAT. A bylo se věru na co dívat, zvláště pak potom, co se mi asi po dvou minutách konečně podařilo osvětlit je několika efektory. Holky nic nedbali počátečního přítmí a přidali ještě jeden diktátní výstup.ulož si tohle video >> (mpg 50MB)

Lehce po desáté jsme opustili houpavou a lámanou náladu, protože se za koly zjevil Dj RAIDEM a vysvětlil nám co je to tech-house. Díky lehčímu posunu v Line-upu byl jeho setík rozlomen ve dví Muay-thai exhibicí, ale to mu vůbec neubralo na kvalitě. V jedenáct hodin byl již klub solidně našlapán a to bylo dobře neboť kvalitní podívaná si zaslouží odpovídající publikum. A exhibice dvou českých špiček thaiského boxu Ondry "Spejbla" Hutníka a Mirka Šafry pod vedením Petra Macháčka jistě kvalitní podívanou byla. Bylo možné si také zkusit sparing a nechat si od Spejbla naložit, čehož jeden z dobrovolníků plně využil.

Při druhé části Raidemova setu si již evidentně brousil šavle Dj CORTEZZ, neboť hned po svém nástupu, což bylo někdy kolem jedné, začal vařit takovej kotel přeplněnej energií, že málokteré nohy zůstaly přilepené na zemi. Na lidech bylo vidět, že ač ne klasičtí příznivci taneční hudby, dnešní mejdan se jim líbí. Řekl bych, že party kulminovala, tak kolem třetí raní, ale nejotrlejší se vlnili až do pěti do rána.

Na závěr bych rád poděkoval všem, kteří tuto akci připravili, kteří na ní vystoupili a hlavně kteří na ní přišli a užili si jí, a takových Vás bylo cca 450.

A teď to hlavní. Na další akci z dílny Nikolajka Promotion se můžete těšit již za měsíc 15.11.2006 opět v El Mágicu.

DaNeck

zhodnoť akci

Fotogalerie

novinky

17. října 2014
Necum
16. září 2010
16.9. 20:00 - Pekelnej parník - 5. narozeniny Pekelného Baru

news img
odkaz >>
vice info >>
21. srpna 2010
Tradicni Sobotecky Jarmark
vice info >>
11. července 2010
Cinda Open Air v Praze

news img
odkaz >>
28. dubna 2010
První narozeniny portálu studentpoint.cz 28.4.2010 v Retru

news img
odkaz >>
vice info >>
zobraz všechny novinky

archív

jukebox

náhodná fotka

Radost FX 27/10/09