report

Jim Beam Nikolajka Students Night- SKA
Exit Chmelnice - středa 29.11.2006

plakat HopSKA, hejSKA na Chmelnici - tak asi tak proběhla další Nikolajka party ve středu 29.11.06 v klubu Exit - Chmelnice. Přesněji řečeno Jim Beam Nikolajka Students Night, neboť Jim Beam po zralé úvaze neváhal zařadit tuto akci do svého dlouhodobého konceptu Jim Beam Music.

Celý večer se tentokrát linul v rytmu energického skáčka. Do správné nálady začal hned od osmé hodiny večerní tvarovat všechny příchozí DJ Big Bass. Když už parket dostatečně hopsal, vystřídala Basse první kapela - Discoballs aneb jak si sami říkají: "heavy skankin? gang from Prague".

Co si pod tím představit? Saxíky, trumpety, kajtry, bubny, zpěvačka - a pod pódiem tudíž bláznivej rej pařících lidí. Po dvou přídavcích od Discoballs, si to na jeviště naštrádovala kapela číslo dvě a zároveň headliner večera - Prague SKA Conspiracy a předvedla vskutku inspirativně konspirativní vystoupení. Co bych velmi rád vyzdvihl, a do budoucna přál každému slyšet, jsou zpěvačky obou kapel, neboť obě oplývají něčím, co bych nazval "very sexy hlas". Po PSC opět nastoupil za kola Big Bass a kapelami dosti vysoko nastavenou laťku rozhodně udržel až do brzkých raních hodin.ulož si tohle video >> (mpg 88MB)

Nejen hudbou člověk živ a proto je vždy součástí Nikolajka party exhibice v nějakém netradičním sportovním odvětví. Tentokráte byla na programu CAPOEIRA CANDEIAS PRAHA pod vedenim mistra Sazuki. A bylo se vskutku opět na co dívat, žejo holky (tim nemyslim toho blba s koštětem, ten nebyl součástí vystoupení). Pro laika bych capoeiru popsal jako směsici bojového umění, tance a breakdance, to vše v podání namakanejch a sakra mrštnejch frajerů.

Jak už napovídá název akce, o dobrou náladu všech zúčastněných se mimo jiné staral také Jim Beam. Welcome drinky pro příchozí, externí bar, kde mohl každý spotřebitel poctivě vydřené JB-money směnit za fešná trička a jiné suterény. Nebo se pokusit jich, ať už na úkor jater nebo peněženky, nasbírat co nejvíce a mít tak nejlepší pozici pro dražbu ve které především šlo o pravý umělecký UNIKAAT. Aby bylo i nezasvěceným jasno, UNIKAAT je limitovaná (160ks) značka mikin a trik, Tedy jak sám její autor Comandeer píše: "oblečení pro horních 160" Méně movití dražiči (ceny se totiž vyšroubovaly nevídaně vysoko) se spokojily s trenkami od Representu, Zippáky atd. A kdo se nechtěl trýznit ve vypjaté aukci mohl doufat, že bude tím jedním, kterého slosování posune k výhře v podobě stolního fotbálku. Kdyby někoho zajímalo, jak se jmenoval ten velkej kluk co to všechno s grácií sobě vlastní moderoval, tak to byl pan Jiří aka Kocour v botách :-))

Celkově vzato, první Nikolajka v Exitu se vydařila a proto neexistuje jediný důvod netěšit se na příští rok, kdy už budete moci nacházet Nikolajka party v programu klubu Chmelnice zcela pravidelně. Na závěr opět nutno poděkovat všem visitorům (cca 400), kapelám, DJs, capoeiristům, barmanům, Jim Beam teamu (vpravdě inspirativní hostesky) Jindroj, Teďákoj, všem organizátorům a hlavně panu zvukařovi - protože to byl největší týpek :-)))

Jo a kdo nepřijde na poslední letošní X-mas Nikolajku ve středu 13.12. do El mágica je srab :-)

DaNeck

zhodnoť akci

Fotogalerie

novinky

17. října 2014
Necum
16. září 2010
16.9. 20:00 - Pekelnej parník - 5. narozeniny Pekelného Baru

news img
odkaz >>
vice info >>
21. srpna 2010
Tradicni Sobotecky Jarmark
vice info >>
11. července 2010
Cinda Open Air v Praze

news img
odkaz >>
28. dubna 2010
První narozeniny portálu studentpoint.cz 28.4.2010 v Retru

news img
odkaz >>
vice info >>
zobraz všechny novinky

archív

jukebox

náhodná fotka

SOBOfest 20/06/2009